Blog

Prezent dla rowerzysty i kolarza – top lista praktycznych pomysłów

Prezent dla rowerzysty i kolarza. Top lista pomysłów ER-HA Rowery

Prezent dla rowerzysty i kolarza może być prawdziwym wyzwaniem. Dlatego przygotowaliśmy top listę praktycznych pomysłów na prezent dla kolarza, które sprawią radość amatorom roweru na każdym poziomie zaawansowania. W artykule znajdziesz propozycje na prezent dla rowerzysty MTB, dla kolarza szosowego, dla zapalonego rowerzysty i dla rowerowego turysty.

czytaj dalej

Najlepsze lampki rowerowe do różnych zastosowań. Testujemy oświetenie ProX.

Najlepsze oświetlenie rowerowe do różnych zastosowań. Testujemy lampki ProX

Dopasowanie lampek rowerowych zależy od indywidualnych potrzeb każdego z nas. Jazda po mieście, w terenie, rekreacja, podróże lub jazda sportowa – każde zastosowanie wymaga nieco innych parametrów. Dlatego producenci prześcigają się by dopasować kolejne modele do najbardziej wyśrubowanych oczekiwań użytkowników i często ograniczonego budżetu. Mam nadzieję pomóc w wyborze i…

czytaj dalej

ProX Kraz Test – przednia lampka 1000lm testowana w terenie

ProX Kraz Test- lampka rowerowa przednia 1000lm w terenie

Mocna lampka o mocy 1000lm posiadająca 2 diody SST20 LED – światło drogowe oraz mijania nie oślepiające jadących z naprzeciwka. Pracuje w wielu trybach stałych i migających. Posiada wbudowany akumulator i funkcję powerbank do ładowania innych urządzeń. Sprawdź nasz ProX Kraz Test, żeby się dowiedzieć czy lampka spełni Twoje oczekiwania….

czytaj dalej