Uszczelnianie opon Tubeless Ready

Przejdź na Trezado z ER-HA Rowery
Przejdź na Trezado z ER-HA Rowery

Technologia Tubeless to podstawa kolarstwa górskiego w naszym osobistym wydaniu. Na co dzień pozwala nam cieszyć się ciągłością jazdy nawet w ekstremalnych warunkach bez obaw o złapanie kapcia w najmniej odpowiednim momencie dnia i nocy. Czy blisko czy daleko od domu, czujemy się bezpiecznie i komfortowo mając w oponie mleczko do uszczelniania opon zamiast tradycyjnej dętki. W kole bezdętkowym pozostaje ono płynne, ale po przebiciu opony mleczko wydostaje się pod ciśnieniem razem z powietrzem i błyskawicznie a często niezauważalnie zakleja otwór podczas jazdy rowerem.

Aby wprowadzić również naszych klientów w taki lepszy świat bez dętek, w naszym sklepie ER-HA Rowery oferujemy produkty do systemów bezdętkowych Tubeless Ready a także możliwość przejścia na technologię Tubeless jako usługę naszego serwisu rowerowego.

TREZADO to polska marka oferująca gamę produktów: płynów uszczelniających (mleczka uszczelniające) a także zestawy akcesoriów do systemów bezdętkowych Tubeless Ready jak zawory do opon bezdętkowych, różnej szerokości taśmy do zaklejania otworów na nyple, spraye naprawcze do natychmiastowej naprawy opon, smary do napędu MTB czy narzędzia do wykręcania wkładów zaworów presta i schrede.

Ludzie TREZADO to czynni zawodnicy MTB, którzy tworzą i doskonalą technologię bazując na własnych doświadczeniach. Marka otrzymuje również rekomendacje od polskich zawodników kolarstwa górskiego m. in. od Marka Konwy – wielokrotnego Mistrza Polski w kolarstwie górskim i przełajowym, Soni Skrzypnik – wielokrotnej Mistrzyni Polski w downhillu, Agnieszki Jareckiej – Mistrzyni Świata i Europy w Bikejoringu.

Produkty TREZADO to m. in.:

LIQUID SEALANT Płyn uszczelniający do opon

Plyn uszczelniajacy Trezado 500ml
Plyn uszczelniajacy Trezado 500ml

Innowacyjny uszczelniacz/mleczko uszczelniające Trezado umożliwiające jazdę rowerem bez dętki. Uszczelnia oponę na rancie obręczy. Po najechaniu na ostry przedmiot automatycznie zakleja przebicie. Płyn testowany był w warunkach najcięższych maratonów MTB i jest rekomendowany zarówno do jazdy sportowej jak i do codziennego użytkowania. Przeznaczony do wszystkich typów opon bezdętkowych, UST, Tubeless Ready. Pojemności: 5l, 1l, 500ml,100ml

Cena: 59,90 PLN (500ml), 19,90 PLN (100ml)

VANILLA SUPREME Płyn uszczelniający do opon

Płyn uszczelniający Trezado Vanilla Supreme 500ml
Płyn uszczelniający Trezado Vanilla Supreme 500ml

Nowa formuła Płynu Uszczelniającego Trezado, który nie zawiera amoniaku, jest biodegradowalny. Uszkodzenie opony sygnalizuje waniliowym zapachem. Dłużej pozostaje w postaci płynnej. Dedykowany do opon wzmacnianych typu SnakeSkin, EXO, Protection, ale nie jest wskazany do delikatnych opon typu Lite. Pojemności:  2000ml, 500ml

Cena: 59,90 PLN (500ml)

ZAWORY TREZADO Do opon bezdętkowych

Zawory Trezado do kół
Zawory Trezado do kół

Zawory Trezado do systemów bezdętkowych do używania w obręczach o niskim stożku. Okrągła, wysoko wulkanizowana gumowa stopka może być używana w obręczach z otworami presta i AV. Korpus zaworu jest wykonany z anodowanego aluminium. Zawór ma wymienny wkład dzięki czemu ułatwia aplikację uszczelniacza. Waga to 4g. Dostępne w różnych kolorach: czarnym, czerwonym, niebieskim, zielonym, złotym, fioletowym i pomarańczowym. Wymiary: 34 mm, 60 mm, 80 mm typ presta/schrader. 

Cena od: 59,90 PLN

TAŚMA TREZADO do zaklejenia otworów na nyple

Taśma uszczelniająca Trezado
Taśma uszczelniająca Trezado

Taśma konieczna do użycia podczas przygotowania obręczy do uszczelniania. Jest samoprzylepna, mocna i elastyczna po to, by wymodelować ją do kształtu obręczy i zakleić otwory na nyple. 

Wymiary: 19mm, 23mm, 26mm, 30mm, 35mm, 40mm.

Cena od: 27,90 PLN

TURBO REPAIR Spray naprawczy do opon

Spray naprawczy Trezado Turbo Repair 100ml
Spray naprawczy Trezado Turbo Repair 100ml

Spray naprawczy pozwalający na natychmiastową naprawę przebitej opony. W pojemniku znajduje się gotowy do użycia uszczelniacz pod ciśnieniem 4,5 bara, który podczas użycia jednocześnie zakleja uszkodzenie i pompuje oponę. Pojemność 100ml idealna do opon 29 i 27,5 cala. Świetne rozwiązanie dla zawodników MTB. Pojemność: 100ml

Cena: 49,90 PLN

SMAR TREZADO do napędu MTB uniwersalny

Smar do łancucha Trezado
Smar do łancucha Trezado

Smar do łańcucha Trezado głęboko penetrujący łatwo wnika do wnętrza smarowanych elementów nie powodując zwiększonego przylegania brudu i kurzu. Tworzy czystą powłokę zapewniającą dobre smarowanie, ochronę przed rdzewieniem o wysoką wodoodporność. Przeznaczony jest do łańcuchów rowerowych, linek sterujących, pedałów, przerzutek, wolnobiegów i wszystkich innych ruchomych części wystawionych na działanie warunków atmosferycznych. Dostosowany do zmiennych warunkach pogodowych. Smar jest odporny na wymywanie przez wodę. Pojemność: 100ml

Cena: 35 PLN

Jak używać uszczelniacza TREZADO

Jeśli myślisz o przejściu na system bezdętkowy, to zapraszamy do ER-HA Rowery.

Masz dodatkowe pytania? Przejdź do formularza KONTAKTU.