ERHA Rowery Sklep i serwis rowerowy Łask Kolumna narzędzia_800
Serwis rowerowy Łask

Serwis rowerowy ER-HA Rowery świadczy usługi w zakresie przeglądów, serwisu, naprawy rowerów i rowerów elektrycznych oraz ich konserwacji. Doradzamy w wyborze części i akcesoriów rowerowych oraz prowadzimy ich sprzedaż, montaż, regulację i wymianę. Konwertujemy rowery na elektryczne. Serwis rowerowy Łask – Kolumna prowadzony jest przez praktyków kolarstwa. Dlatego otrzymasz u nas praktyczne porady w zakresie modernizacji i ulepszenia roweru, poprawy poszczególnych parametrów jezdnych oraz zmniejszenia wagi. Współpracujemy z czołowymi producentami rowerów, części i hurtowniami mając dostęp do części zamiennych i know how. Ponadto prowadzimy Blog rowerowy a w kategorii Rowerowe porady dzielimy się naszą wiedzą pomagając dokonywać praktycznych wyborów w zakresie zakupów i dbania o rower.

Chcesz skorzystać z usług serwisu? Zapraszamy do nas z rowerem.

Przegląd roweru i e-bike, naprawa rowerów, serwis rowerowy Łask – Kolumna

Warto regularnie dbać o rower, żeby cieszyć się jak najdłużej bezawaryjną i bezpieczną jazdą. Dlatego polecamy wykonywanie regularnych przeglądów, które pozwalają na wczesne wykrywanie i usuwanie problemów wynikających z mechanicznych uszkodzeń, awarii, jaki i z naturalnego zużycia podzespołów rowerowych.

Ponadto wykonujemy przeglądy rowerów i e-bike gwarancyjne i pogwarancyjne oraz przeglądy sezonowe. Przygotowujemy rowery do jazdy w sezonie rowerowym wg zakresu czynności ustalonych z klientem. Oceniamy zużycie części rowerowych oraz doradzamy dalsze kroki w ich konserwacji, naprawie lub wymianie, które może wykonać nasz serwis rowerowy w ramach dodatkowych usług. Potrzebne części mogą zostać zakupione w naszym sklepie rowerowym.

Przegląd, prace serwisowe, konserwacyjne czy też naprawa rowerów i poszczególnych części odbywają się po pozostawieniu roweru lub części w naszym serwisie.

Przegląd roweru i e-bike

W ofercie serwisu znajdziesz pakiety dedykowane dla osób, którym zależy na utrzymaniu roweru w dobrym stanie. Zadbaj o swój rower i wybierz pakiet czynności serwisowo konserwacyjnych, który pozwoli doprowadzić Twój rower do dobrej formy po całym sezonie użytkowania jak i przygotuje go na rozpoczęcie sezonu. Czytaj również na Blogu: Przegląd roweru. Dlaczego warto i jaki przegląd wybrać? Jak dbać o rower? Podstawowe czynności

Przegląd zerowy i gwarancyjny roweru oraz e-bike

Wykonujemy przeglądy zerowe przygotowujące rowery do jazdy wraz ze złożeniem roweru oraz przeglądy gwarancyjne.

Przegląd roweru cennik serwisu→

System bezdętkowy Tubeless Ready

ERHA Rowery Sklep i serwis rowerowy Łask Kolumna opony
Tubeless Ready w ER-HA Rowery

Jeśli szukasz rozwiązania problemu pękających dętek, to warto rozważyć przejście na system bezdętkowy. System Tubeless Ready, w którym podczas jazdy płynne mleko natychmiast uszczelnia przebitą oponę to przyszłość kolarstwa MTB. Dzięki popularyzacji imprez rowerowych, gdzie liczy się czas i niezawodność, systemy Tubeless Ready zyskują coraz większy zasięg. Jesteśmy na co dzień szczęśliwymi użytkownikami tej technologii, dlatego chętnie polecamy ją naszym klientom. Dlatego w ER-HA Rowery pomagamy przejść na system bezdętkowy na tzw. mleczko uszczelniające i pozbyć się problemu żonglowania dziurawymi dętkami.

W ofercie sklepu posiadamy wszystkie elementy składające się na system bezdętkowy: opony rowerowe Tubeless Ready, taśmy do zaklejania otworów na nyple, zawory do opon bezdętkowych oraz sam uszczelniacz opon tj. mleczko uszczelniające. U nas wyposażysz się w kompletny zestaw do przystosowania kół do montażu opon w systemie Tubeless Ready. Zobacz produkty w kategorii Systemy bezdętkowe.

Przejdź na Trezado z ER-HA Rowery

Jesteśmy również dystrybutorem systemu bezdętkowego naszego polskiego producenta działającego w technologii Tubeless Ready, marki TREZADO. To produkty tworzone na bazie doświadczeń polskich sportowców i miłośników kolarstwa górskiego spotykanych na maratonach MTB i zawodach XC, dlatego marka jest nam wyjątkowo bliska. W ofercie firmy znajduje się pełna gama produktów do przejścia na system bezdętkowy. Przejdź na Trezado z ER-HA Rowery. Czytaj więcej o TREZADO->

Serwis amortyzatorów rowerowych

Jeśli Twój amortyzator stracił swoje pierwotne właściwości, to zapraszamy na jego serwis do ER-HA Rowery. Wykonamy serwis amortyzatora – jego przegląd, smarowanie, czyszczenie, sprawdzimy uszczelki i wymienimy olej. Dbanie o amortyzator to podstawa do zachowania najlepszych jego właściwości, długiej żywotności i bezawaryjności w użytkowaniu, dlatego sugerujemy regularne serwisowanie.

Za sprawą naszego serwisu rowerowego i sieci naszych Partnerów wykonamy serwis amortyzatora FOX, Rock Shox, Santour i innych marek.

Autoryzowany Punkt Serwisowy Suntour

ER-HA Rowery to Autoryzowany Punkt Serwisowy produktów SR Suntour, jednej z największych firm produkujących amortyzatory rowerowe. Oficjalna strona producenta https://www.srsuntour.com.

Konwersja roweru na elektryczny

W naszym serwisie skonwertujesz rower na elektryczny. Pomożemy Ci wybrać odpowiedni zestaw do konwersji roweru, który zakupisz za naszym pośrednictwem wraz z usługą montażu. Czytaj więcej o konwersji roweru ->

Składanie rowerów na zamówienie

Dla klientów, którzy nie znajdują dla siebie rozwiązania wśród oferty rowerów produkowanych seryjnie. Tworzymy indywidualne rozwiązania uszyte na miarę wyjątkowych potrzeb i czasem wyrafinowanych wymagań. Czytaj więcej o składaniu rowerów na zamówienie ->

Koniecznie odwiedź nasz serwis rowerowy ER-HA Rowery.

Chcesz zadać pytanie? Przejdź do formularza KONTAKTU.

Galeria serwis rowerowy Łask – Kolumna

Przejdź do formularza KONTAKTU.