Szukasz dodatkowych rabatów? Jesteś w dobrym miejscu. Ta strona poświęcona jest możliwości uzyskania przez Ciebie dodatkowego upustu na zakupy w erharowery.pl. Aktualne opcje:

Oceń produkt i zgarnij RABAT 5%

Twoja opinia jest dla nas WAŻNA, dlatego przyznamy Ci za nią dodatkowy rabat. Napisz minimum 3 zdania opinii na temat produktu, który zakupiłeś w naszym sklepie. Oceń go przyznając gwiazdki od 1-5. Dzięki temu otrzymasz Kod Rabatowy 5% na zakupy w sklepie internetowym erharowery.pl.

Jak to działa?

  1. Wejdź na stronę produktu a następnie napisz opinię o przedmiocie, który zakupiłeś.
  2. My zweryfikujemy i zatwierdzimy Twoją opinię. Dodatkowo dla osób, które posiadają konta na erharowery.pl weryfikacja potrwa krócej.
  3. Kod rabatowy na zakupy w naszym sklepie internetowym wyślemy na adres email wskazany podczas oceniania produktu.
  4. Użyj kodu rabatowego podczas składania zamówienia wpisując go w odpowiednim miejscu. Dzięki temu otrzymasz dodatkowy rabat na wartość produktów w zamówieniu. Kod rabatowy możesz wykorzystać sam lub przekazać go innej osobie. Można użyć tylko jednego kodu rabatowego w jednym zamówieniu.
  5. Oferta ważna do odwołania. Kody rabatowe mają datę ważności 30 dni od daty wysłania emaila z kodem.

Opcja oceny produktu dostępna jest w zakładce Opinie na karcie produktu. Jak znaleźć produkt do oceny? Wyszukaj go w sklepie lub kliknij link w emailu z zamówieniem lub sprawdź zamówienia po zalogowaniu na Moje konto.