Romet logo 500x100

Jesteśmy Dealerem ROMET, marki z ugruntowaną pozycją na rynku inwestującej w innowacje, nowoczesny design i w dobrą jakość za rozsądną cenę. Rowery Romet to rowery rozpoznawalnej polskiej marka z tradycją, która stawia obecnie odważne kroki w zmaganiach z konkurencją.

Rowery ROMET Kolekcja 2020

Nowa kolekcja rowerów Romet 2020 to przede wszystkim znak jakości sygnowany dożywotnią gwarancją na ramy. Do tego ciekawy design i przystępne ceny. Zapraszamy do zapoznania się z kolekcją, kontaktu lub odwiedzenia naszego sklepu i serwisu.

Oglądaj Katalog WWW ROMET 2020 na www.romet.pl

Pobierz Katalog PDF ROMET 2020

Dożywotnia gwarancja ROMET na ramy z kolekcji Rowerów Romet 2020

Masz pytanie? Przejdź do formularza KONTAKTU.

Galeria – Kolekcja Rowery ROMET 2020

Dawka inspiracji dla poszukujących wymarzonego roweru dla siebie lub bliskiej osoby.

Aktualności

O marce ROMET

Arkus & Romet Group współtworzy historię branży rowerowej i motoryzacyjnej w Polsce, zapewniając Rometowi zaszczytne miejsce wśród liderów tego rynku.

Naszym celem jest tworzenie rowerów, w których innowacje łączą się z doskonałą jakością, zachowując przy tym rozsądne ceny. Od rowerów trekkingowych, przez miejskie retro, rekreacyjne, wyczynowe, po nowoczesne rowery o napędzie elektrycznym – sukcesywnie realizujemy nasz cel, dzięki czemu możemy się poszczycić miejscem w czołówce światowych producentów.

– Arkus & Romet Group, Strona Firmowa


Logo Romet

Polska fabryka rowerów ROMET

My mieliśmy okazję zobaczyć nowoczesną fabrykę, w której powstają rowery ROMET i prześledzić cały proces. Zachęcamy i Was do zgłębienia tajników produkcji rowerów. Świetne filmy, które pokazują technologiczną stronę produkcji, zaawansowane maszyny, automatyzację procesu i ogromną skalę przedsięwzięcia, jakim jest produkcja rowerów w polskiej fabryce w Podgrodziu koło Dębicy.

Tak powstają rowery ROMET
Zrobotyzowana produkcja ram do rowerów ROMET w Polsce

Masz pytania? Przejdź do formularza KONTAKTU.