Logo Romet

Jesteśmy Dealerem ROMET, marki z ugruntowaną pozycją na rynku inwestującej w innowacje, nowoczesny design a dodatkowo dbającej o produkowanie dobrej jakości rowerów za rozsądną cenę. Rowery Romet to rowery rozpoznawalnej polskiej marki z tradycją, która stawia obecnie odważne kroki w zmaganiach z konkurencją. Romet to dożywotnia gwarancja na ramy, które produkowane są w Polsce. My wspieramy to, co polskie, dlatego zdecydowaliśmy się na zostanie dealerem tak wyjątkowej polskiej marki.

Poznaj markę Romet, sprawdź naszą ofertę i wybierz rower w ER-HA Rowery. Zapraszamy 🙂

Rowery ROMET Kolekcja 2021 – Katalog

 Rowery-Romet-Katalog-2021

Już wkrótce nowa kolekcja Romet 2021 w ER-HA Rowery a w niej wiele nowości i ciekawych rozwiązań w konkurencyjnej na rynku cenach. Nowy sezon to zwykle nowe modele, nowinki techniczne a także nowa, modna kolorystyka. Dlatego zapraszamy do śledzenia naszej oferty oraz do kontaktu i wizyty w naszym sklepie stacjonarnym.

Oglądaj Katalog 2021 na www.romet.pl

Rowery ROMET Kolekcja 2020 -Katalog

Kolekcja rowerów Romet 2020 to przede wszystkim znak jakości sygnowany dożywotnią gwarancją na ramy. Dodatkowo rowery charakteryzuje ciekawy design i przystępne ceny. Zapraszamy do zapoznania się z kolekcją oraz kontaktu lub odwiedzenia naszego sklepu i serwisu.

Oglądaj Katalog Katalog 2020 na www.romet.pl

Masz pytanie? Przejdź do formularza KONTAKTU.

Sklep stacjonarny i internetowy

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą rowerów Romet, które prezentujemy w naszym sklepie www. W związku z tym, że sprzedaż rowerów realizujemy w sklepie stacjonarnym w Kolumnie. zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą a następnie do kontaktu i wizyty w naszym sklepie.

Galeria – Kolekcja ROMET 2020

Zdjęcia to najlepsza forma na poszukiwanie wymarzonego roweru dla siebie lub bliskiej osoby, dlatego zapraszamy do Galerii Romet na dawkę inspiracji.

Czytaj również

Polska fabryka rowerów ROMET

Otwarcie fabryki rowerów w Polsce to bardzo poważne przedsięwzięcie, którym Romet świętował wraz ze swoimi partnerami. Dlatego mieliśmy okazję zobaczyć tę nowoczesną fabrykę, w której powstają rowery ROMET. Dodatkowo mieliśmy szansę prześledzić cały proces produkcyjno-montażowy. To niesamowite oglądać, jak powstają rowery, dlatego zachęcamy i Was do zgłębienia tajników ich tworzenia. W związku z tym udostępniamy świetne filmy, które pokazują technologiczną stronę produkcji, zaawansowane maszyny, automatyzację procesu i ogromną skalę przedsięwzięcia, jakim jest produkcja rowerów w polskiej fabryce w Podgrodziu koło Dębicy.

Tak powstają rowery ROMET
Zrobotyzowana produkcja ram do rowerów ROMET w Polsce

Masz pytania? Przejdź do formularza KONTAKTU.