Romet logo 500x100

Jesteśmy Dealerem ROMET, marki z ugruntowaną pozycją na rynku inwestującej w innowacje, nowoczesny design i w dobrą jakość za rozsądną cenę. Rowery Romet to rowery rozpoznawalnej polskiej marka z tradycją, która stawia obecnie odważne kroki w zmaganiach z konkurencją.

Rowery ROMET Kolekcja 2021

 Rowery-Romet-Katalog-2021

Już wkrótce nowa kolekcja Romet 2021 a w niej wiele nowości i ciekawych rozwiązań w konkurencyjnej na rynku cenie.

Oglądaj Katalog WWW ROMET 2021 na www.romet.pl

Rowery ROMET Kolekcja 2020

Nowa kolekcja rowerów Romet 2020 to przede wszystkim znak jakości sygnowany dożywotnią gwarancją na ramy. Do tego ciekawy design i przystępne ceny. Zapraszamy do zapoznania się z kolekcją, kontaktu lub odwiedzenia naszego sklepu i serwisu.

Oglądaj Katalog WWW ROMET 2020 na www.romet.pl

Pobierz Katalog PDF ROMET 2020

Dożywotnia gwarancja ROMET na ramy z kolekcji Rowerów Romet 2020

Masz pytanie? Przejdź do formularza KONTAKTU.

Galeria – Kolekcja Rowery ROMET 2020

Dawka inspiracji dla poszukujących wymarzonego roweru dla siebie lub bliskiej osoby.

Aktualności

O marce ROMET

Arkus & Romet Group współtworzy historię branży rowerowej i motoryzacyjnej w Polsce, zapewniając Rometowi zaszczytne miejsce wśród liderów tego rynku.

Naszym celem jest tworzenie rowerów, w których innowacje łączą się z doskonałą jakością, zachowując przy tym rozsądne ceny. Od rowerów trekkingowych, przez miejskie retro, rekreacyjne, wyczynowe, po nowoczesne rowery o napędzie elektrycznym – sukcesywnie realizujemy nasz cel, dzięki czemu możemy się poszczycić miejscem w czołówce światowych producentów.

– Arkus & Romet Group, Strona Firmowa


Logo Romet

Polska fabryka rowerów ROMET

My mieliśmy okazję zobaczyć nowoczesną fabrykę, w której powstają rowery ROMET i prześledzić cały proces. Zachęcamy i Was do zgłębienia tajników produkcji rowerów. Świetne filmy, które pokazują technologiczną stronę produkcji, zaawansowane maszyny, automatyzację procesu i ogromną skalę przedsięwzięcia, jakim jest produkcja rowerów w polskiej fabryce w Podgrodziu koło Dębicy.

Tak powstają rowery ROMET
Zrobotyzowana produkcja ram do rowerów ROMET w Polsce

Masz pytania? Przejdź do formularza KONTAKTU.