ROWERY NA RATY

CZĘŚCI I AKCESORIA NA RATY

USŁUGI NA RATY

baner raty 10x0

Prawdziwe Raty 10×0%

Promocja 10×0% trwa (została wydłużona!). W tym czasie udostępniamy możliwość zakupów na raty 10×0%. Zamówienie składane jest w naszym sklepie internetowym z formą płatności iRaty. Przed zakupem można zapoznać się z symulacją – klikając w baner zostaniesz przekierowany na stronę naszego Partnera.

iRaty – wnioski online. Jak to działa?

U nas kupisz rowery na Raty. Poprzez współpracę z naszym Partnerem udostępniamy możliwość zakupu towarów oraz usług na raty z możliwością odroczenia spłaty pierwszej raty na 4 miesiące.

Wniosek składany jest całkowicie online ze wsparciem ze strony naszego Partnera. Z oferty Rat możesz skorzystać przy zakupach od 300 zł a decyzja może być wydana już w 15 min. Wniosek można złożyć 24/7 z dowolnego miejsca, komputera lub telefonu a my na życzenie możemy zarezerwować towar do czasu otrzymania decyzji o możliwości zakupu na raty.

iRaty to prosty i bezpieczny sposób na zakup na raty wymarzonego roweru w naszym sklepie a dodatkowo jest możliwość dodania do całej sumy kosztu części, akcesoriów czy nawet usług. Możesz wybrać najkorzystniejszą dla siebie opcję rat w zaciszu swojego domu i otrzymać szybko decyzję przy minimum formalności. Składając wniosek kredytowy wystarczy we wniosku podać nazwę towaru/usługi i cenę. Sprawny proces decyzyjny przy znacznej większości wniosków kończy się w 15 minut, dlatego warto z niego skorzystać i zaoszczędzić czas.

Kalkulator rat

Jednym wnioskiem można sfinansować zakupy na raty dowolnej ilości produktów i usług, dlatego jest to atrakcyjne rozwiązanie przy większych zakupach. Symulator rat online pozwala sprawdzić różne opcje bez wprowadzania swoich danych, dlatego możesz szybko wyszukać najlepszy wariant dla siebie.

i-Raty - raty online

Rowery na raty – jak kupić?

W naszym sklepie stacjonarnym lub internetowym możesz sprawdzić aktualną ofertę rowerów. Kiedy już wybierzesz rower na raty to masz dwie opcje:

1.Skontaktuj się z nami. Zarezerwujemy dla Ciebie rower do czasu otrzymania decyzji kredytowej. Następnie złóż wniosek na stronie kredytodawcy. Kiedy otrzymasz pozytywną decyzję a my otrzymamy płatność, to skontaktujemy się w sprawie odbioru/wysyłki zakupionego roweru.

lub

2. Możesz również złożyć zamówienie w sklepie internetowym i wybrać opcję płatności Przelew bankowy a w uwagach wpisać iRaty. Po złożeniu zamówienia przejdź na stronę kredytodawcy i złóż wniosek na zakup na raty.

W obydwu przypadkach rezerwujemy towar i czekamy na rozpatrzenie wniosku do 5 dni. Jeśli wniosek zostanie odrzucony, to możesz uzgodnić z nami inną formę finansowania zakupu. Realizacja zamówienia odbywa się zgodnie z regulaminem sklepu.

ER-HA Rowery nie jest stroną udzielającą kredytu i nie ma wpływu na decyzje podjęte przez kredytodawcę. Nie jest również stroną umowy zawieranej przez klienta z kredytodawcą. ER-HA Rowery jedynie daje możliwość zakupu produktów w formie na raty. Kredytodawcą jest „Platforma” Sp. z o.o. ul. Cyfrowa 2, 71-441 Szczecin udostępniająca usługę zakupu na raty iRaty online.