ROWERY NA RATY

CZĘŚCI I AKCESORIA NA RATY

USŁUGI NA RATY

iRaty – wnioski online. Jak to działa?

U nas kupisz rowery na Raty. Poprzez współpracę z naszym Partnerem udostępniamy możliwość zakupu towarów oraz usług na raty z możliwością odroczenia spłaty pierwszej raty na 4 miesiące.

Wniosek składany jest całkowicie online ze wsparciem ze strony naszego Partnera. Z oferty Rat możesz skorzystać przy zakupach od 300 zł a decyzja może być wydana już w 15 min. Wniosek można złożyć 24/7 z dowolnego miejsca, komputera lub telefonu a my na życzenie możemy zarezerwować towar do czasu otrzymania decyzji o możliwości zakupu na raty.

iRaty to prosty i bezpieczny sposób na zakup na raty wymarzonego roweru w naszym sklepie a dodatkowo jest możliwość dodania do całej sumy kosztu części, akcesoriów czy nawet usług. Możesz wybrać najkorzystniejszą dla siebie opcję rat w zaciszu swojego domu i otrzymać szybko decyzję przy minimum formalności. Składając wniosek kredytowy wystarczy we wniosku podać nazwę towaru/usługi i cenę. Sprawny proces decyzyjny przy znacznej większości wniosków kończy się w 15 minut, dlatego warto z niego skorzystać i zaoszczędzić czas.

Kalkulator rat

Jednym wnioskiem można sfinansować zakupy na raty dowolnej ilości produktów i usług, dlatego jest to atrakcyjne rozwiązanie przy większych zakupach. Symulator rat online pozwala sprawdzić różne opcje bez wprowadzania swoich danych, dlatego możesz szybko wyszukać najlepszy wariant dla siebie.

i-Raty - raty online

Rowery na raty – sklep

W naszym sklepie stacjonarnym lub internetowym możesz sprawdzić naszą ofertę rowerów. Kiedy już wybierzesz rower na raty, to koniecznie skontaktuj się z nami. Zarezerwujemy go Ciebie do czasu otrzymania decyzji kredytowej. A kiedy otrzymasz pozytywną decyzję, to my skontaktujemy się z Tobą w sprawie odbioru zakupionego roweru.

Chcesz zadać pytanie? Przejdź do formularza KONTAKTU.