ER-HA Custom Paint malowana rama_800

Malowanie ram rowerowych i części roweru to jedna z naszych wiodących usług. Oferujemy lakierowanie roweru wg pomysłu lub projektu klienta. Wykonujemy renowację ram, czyli malowanie roweru z przywróceniem pierwotnych wzorów i kolorów. Malujemy ramy nowe, ale istnieje także możliwość przemalowania własnego roweru. Zajmujemy się lakierowaniem ram stalowych, aluminiowych i karbonowych. Malujemy również kaski oraz elementy roweru np. widełki, amortyzatory, kierownice, sztyce czy korby. Ceny poszczególnych projektów ustalamy indywidualnie.

Malowanie ram rowerowych wg projektu klienta

Customowe malowanie roweru zyskuje coraz większą popularność, ponieważ ludzie chcą, żeby ich rowery były unikalne i przyciągały uwagę.

Realizujemy artystyczne wizje naszych klientów lub proponujemy własne.

Wzory malowane na rowerach mogą być przeróżne. Zwykle odzwierciedlają one zainteresowania lub pasje naszych klientów. Inspiracje można znaleźć na zdjęciach z realizacji naszych wybranych projektów lub szukając wzorów w Internecie i przeglądając grafiki w bazach zdjęć.

Renowacja roweru

Renowacja roweru polega na odtworzeniu wzorów i kolorów, które znajdowały się na ramie pierwotnie a kolory dobieramy tak, żeby wyglądały jak oryginalne. Taka gruntowna metamorfoza roweru sprawi, że będzie cieszył jak nowy.

Możemy odtworzyć kolory i wzory, które znajdują się na dostarczonej ramie.

Jak przebiega malowanie ramy rowerowej?

Malowanie ram rowerowych malowanie rowerów malowanie roweru renowacja roweru malowanie ramy rowerowej ER-HA Rowery Łask Kolumna

Malowanie ramy rowerowej rozpoczynamy od rozmowy z klientem, ustalenia kolorystyki i wzorów, co umożliwia dokładną wycenę usługi. Następnym krokiem jest rozebranie roweru, jeśli nie zrobił tego wcześniej sam klient. Czas malowania ramy zależy od skomplikowania wzornictwa oraz ilości elementów i kolorów, które mają zostać naniesione. W zależności od potrzeby i stanu ramy przed malowaniem usuwamy częściowo lub całkowicie starą powłokę. Lakierowanie wykonywane jest aerografem. Procesowi lakierowania roweru towarzyszą liczne przerwy technologiczne na schnięcie nanoszonych kolejnych warstw lakieru.

Przy okazji malowania ramy możemy w ramach usług serwisu rowerowego wykonać również różne naprawy, wymiany części i akcesoriów. Możesz je wybrać i zakupić w naszym sklepie rowerowym.

Malowanie ram rowerowych malowanie rowerów malowanie roweru renowacja roweru malowanie ramy rowerowej ER-HA Rowery Łask Kolumna

W ER-HA Rowery nadajemy ramom nowe życie w odświeżonych lub zupełnie nowych barwach. Jeśli marzysz o nowych kolorach, wzorach lub chcesz, żeby Twój rower wyglądał jak nowy, to prześlij nam zdjęcia i informacje umożliwiające wykonanie indywidualnej wyceny i umów termin na malowanie roweru.

Malowanie roweru możemy wykonać również wysyłkowo. Termin realizacji to zwykle 3-4 tygodnie. Można dostarczyć nam rower osobiście lub wysłać kurierem spakowane w karton i zabezpieczone elementy do malowania. Odbiór ramy/rowery tylko osobisty.

Zobacz więcej informacji o malowaniu ram i sprawdź, jak się umówić klikając w poniższy link.

Jak się umówić na malowanie i realizacja

Kup Voucher na malowanie ramy na prezent i na nagrodę.

Galeria Malowanie ram rowerowych

Sprawdź nasze wybrane projekty, zainspiruj się i daj nam znać, co Tobie chodzi po głowie 🙂

Lakier Kameleon – pod różnym kątem widać inny kolor.

Podobają Ci się nasze realizacje? Chcesz otrzymać indywidualną wycenę?

Jak się umówić na malowanie i realizacja