ER-HA Custom Paint malowana rama_800

Profesjonalne malowanie ram rowerowych i części roweru to jedna z naszych wiodących usług. Lakierujemy ramy rowerowe wg pomysłu lub projektu klienta. Wykonujemy renowację ram, czyli malujemy je przywracając pierwotne wzory i kolory. Malujemy ramy nowe, ale istnieje także możliwość przemalowania własnego roweru. Zajmujemy się lakierowaniem ram stalowych, aluminiowych i karbonowych. Malujemy również kaski oraz elementy roweru np. widełki, amortyzatory, kierownice, sztyce czy korby. Ceny poszczególnych projektów ustalamy indywidualnie.

Malowanie ram rowerowych wg projektu klienta

Customowe malowanie roweru zyskuje coraz większą popularność, ponieważ ludzie chcą, żeby ich rowery były unikalne i przyciągały uwagę.

Realizujemy artystyczne wizje naszych klientów lub proponujemy własne.

Wzory malowane na rowerach mogą być przeróżne. Zwykle odzwierciedlają one zainteresowania lub pasje naszych klientów. Inspiracje można znaleźć na zdjęciach z realizacji naszych wybranych projektów lub szukając wzorów w Internecie i przeglądając grafiki w bazach zdjęć.

Renowacja roweru

Renowacja roweru polega na odtworzeniu wzorów i kolorów, które znajdowały się na ramie pierwotnie a kolory dobieramy tak, żeby wyglądały jak oryginalne.

Taka gruntowna metamorfoza roweru sprawi, że będzie cieszył jak nowy.

Jak przebiega malowanie ramy rowerowej?

Malowanie ram rowerowych malowanie rowerów malowanie roweru renowacja roweru malowanie ramy rowerowej ER-HA Rowery Łask Kolumna

Malowanie ramy rowerowej rozpoczynamy od rozmowy z klientem, ustalenia kolorystyki i wzorów, co umożliwia dokładną wycenę usługi. Następnym krokiem jest rozebranie roweru, jeśli nie zrobił tego wcześniej sam klient. Czas malowania ramy zależy od skomplikowania wzornictwa oraz ilości elementów i kolorów, które mają zostać naniesione. W zależności od potrzeby i stanu ramy przed malowaniem usuwamy częściowo lub całkowicie starą powłokę. Lakierowanie wykonywane jest aerografem. Procesowi lakierowania roweru towarzyszą liczne przerwy technologiczne na schnięcie nanoszonych kolejnych warstw lakieru.

Przy okazji malowania ramy możemy w ramach usług serwisu rowerowego wykonać również różne naprawy, wymiany części i akcesoriów. Możesz je wybrać i zakupić w naszym sklepie rowerowym.

Malowanie ram rowerowych malowanie rowerów malowanie roweru renowacja roweru malowanie ramy rowerowej ER-HA Rowery Łask Kolumna

W ER-HA Rowery nadajemy ramom nowe życie w odświeżonych lub zupełnie nowych barwach. Jeśli marzysz o nowych kolorach, wzorach lub chcesz, żeby Twój rower wyglądał jak nowy, to prześlij nam zdjęcia i informacje umożliwiające wykonanie indywidualnej wyceny i umów termin na malowanie roweru.

Realizujemy zlecenia również wysyłkowo. Termin realizacji to zwykle 3-4 tygodnie. Można dostarczyć nam rower osobiście lub wysłać kurierem spakowane w karton i zabezpieczone elementy do malowania.

Indywidualna wycena – co jest potrzebne

  1. Aktualne zdjęcia roweru/elementu. Pokazują stan obecnego lakieru, który ma być usunięty lub naprawiony oraz wzory i kolory niezwykle istotne przy renowacji do ich odtworzenia.
  2. Projekt malowania ramy i/lub  innych elementów. Prześlij swoje inspiracje, grafiki wzorów czy linki do stron www, na których się znajdują. Przy renowacji wystarczy informacja i aktualne zdjęcia roweru. Uwaga. Zlecając nam wykonanie usługi malowania konkretnych wzorów i grafik na ramie musisz posiadać prawa/licencje do ich wykorzystania i modyfikacji. Gotowe grafiki i wzory można zakupić np. w bankach zdjęć. Do samej wyceny wystarczy link do strony z grafiką.
  3. Informacje o kolorach lakieru. Potrzebujemy określenia jakie kolory i ile ich będzie, czy lakier będzie zwykły mat/połysk czy chcesz użycia  innych odmian lakieru np. kameleona, który jest droższy i więcej czasu trwa jego naniesienie.
  4. Informacje o wzorach. Upewnij się, że przesyłasz nam na zdjęciach  wszystkie wzory, napisy, logo producenta czy inne potrzebne grafiki.
  5. Wszystkie dodatkowe informacje o stanie roweru lub Twoich dodatkowych oczekiwaniach.

Masz więcej pytań? Chcesz otrzymać indywidualną wycenę?

Przejdź do formularza KONTAKTU.

Galeria Malowanie ram rowerowych

Sprawdź nasze wybrane projekty, zainspiruj się i daj nam znać, co Tobie chodzi po głowie 🙂

Lakier Kameleon – pod różnym kątem widać inny kolor.

Podobają Ci się nasze realizacje? Chcesz otrzymać indywidualną wycenę?

Przejdź do formularza KONTAKTU.