Zapraszamy na Wycieczkę rowerową ER-HA Rowery i Przyjaciele, 7 września Festiwal Sztuki “Pociąg do Kolumny”

Wycieczka ER-HA Rowery i Przyjaciele 2018

Już 7 września zapraszamy na Wycieczkę rowerową ER-HA Rowery i Przyjaciele, którą organizujemy w ramach II edycji Festiwalu Sztuki “Pociąg do Kolumny”.

Już po raz drugi zabierzemy Was na rowerową wędrówkę po malowniczej okolicy Kolumny dzieląc się naszymi ulubionymi miejscami i trasami, które wybieramy chcąc spędzić aktywnie i rowerowo czas na łonie natury.
Wszechobecny las, dolina rzeki Grabi, łąki, góry :), okoliczne zbiorniki wodne, polne drogi i wciągające kręte, leśne ścieżki..
Przygotujcie się na dwie godziny rowerowego śmigania w przemiłej, festiwalowej atmosferze Pociągu do Kolumny 🙂

Kiedy: ruszamy 7 września (sobota) godzina 10:00
Gdzie: zbiórka skwerek przy stacji PKP Łask-Kolumna
Powrót ok. godziny 12:00
Dystans: do 30 km
Do wyboru trasa turystyczna i MTB.

Tematem przewodnim naszej tegorocznej festiwalowej wycieczki jest Życiodajna Woda. 7 września razem odwiedzimy pobliskie zbiorniki wodne – magiczne miejsca warte dodania do planu trasy czy celu podróży podczas rowerowych wypadów z Kolumny.
Jeśli chcesz poznać lepiej naszą okolicę, spędzić aktywnie czas podczas Festiwalu Pociąg do Kolumny a dodatkowo wolisz trzymać się raczej z dala od głównych dróg wybierając najczęściej leśne, polne ścieżki czy szutry, to zapraszamy do wspólnego śmigania! Będą do wyboru dwie trasy do 30 km każda: łatwiejsza turystyczna i trudniejsza trasa MTB.

Szczegóły będziemy ujawniać w naszym wydarzeniu na facebooku. https://www.facebook.com/events/955859208079559

Śledźcie wydarzenie, żeby poznać wszystkich prowadzących wycieczkę członków tegorocznego Teamu ER-HA Rowery i Przyjaciele:

Zapisujcie się na rowerową przygodę z ER-HA Rowery i Przyjaciele!

“Pociąg do Kolumny” to niezwykły projekt społeczny, w ramach którego mieszkańcy organizują sobie całodzienny festiwal swoich marzeń. Celem jest pokazanie wyjątkowości Kolumny i okolicy oraz ciekawych osobowości jej mieszkańców. W tym roku czekają na uczestników liczne atrakcje w formie wystawy sztuki i rękodzieła lokalnych artystów, koncertów, atrakcji dla dzieci i regionalnego jedzenia.

Zapraszamy. Tu trzeba być!

Plakat Pociąg do Kolumny 2019
Plakat Pociąg do Kolumny 2019

A tak było rok temu..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *